2012-10-05

Profesjonalizm! Serdecznie dziękujemy za niezapomnianą zabawę i gorąco polecamy tym, którzy chcą aby ich wesele zapadło na długo w pamięci wszystkich gości. Zero słów krytyki ze strony gości, pełen zachwyt! Wszyscy doskonale się bawili, zespół porwie do tańca nawet największych sztywniaków. Naprawdę potrafią rozruszać towrzystwo, grają zarówno standardowe weselne przeboje, jak również najnowsze hity z list przebojów. Dziękujemy i polecamy!
Patrycja & Łukasz

2010-10-30

Zespół RAM to najlepszy zespół jaki znamy. Sprawili, że nasze wesele było wyjątkowe. Wszyscy świetnie się bawili. Było wesoło, energicznie i zabawnie. Goście byli zachwyceni, zarówno młodzi jak i Ci trochę starsi. Dzięki nim mamy cudowne wspomnienia z wesela. Polecamy wszystkim.
Ania i Damian

2009-09-02

DZIĘKUJEMY ZA CUDOWNE WESELE!!! Jesteście świetnym, profesjonalnym zespołem i wspaniałymi ludźmi! Codziennie wspominamy, jaka udana zabawa była- dzięki Wam!!! Żeby tak można było jeszcze raz... POLECAM wszystkim - rewelacyjny zespół na wesele!!!!! Grają świetnie, na najwyższym poziomie, aż mogi same rwą się do tańca! A głos Pani Mireli....Bajka! Wszyscy goście byli zachwyceni!!! Długo po weselu chwalili zespół! Dziękujemy!!!! Wesele było wymarzone- po prostu rewelacja!!! POLECAMY!!!
Beatka i Krzyś

2009-12-06

Zespół RAM jest super zabawa z nimi jest wystrzałowa polecamy wszystkim
Dorota i Marek

Czym sie zajmujemy?

Duże doświadczenie i przygotowanie muzyczne stawia nas w czołówce firm zajmujących się oprawą muzyczną imprez. Dbamy o markę i renomę naszego zespołu starając się spełniać wysokie wymagania naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Imprezy okolicznościowe

Nasza oferta przede wszystkim obejmuje oprawę muzyczną wesel.
Zapewniamy Państwu:

Profesjonalizm i doświadczenie
Jakosć usług na najwyższym poziomie
Bogaty repertuar zarówno dla starszej jak i młodszej publiczności
Doskonałą zabawę, konkursy i zabawy na poziomie
Utwory polskie jak i zagraniczne
Muzykę biesiadną wspólnie śpiewaną z goścmi
Profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie sceniczne
Własny transport (gramy na terenie całej Polski)
Służymy radą i pomocą w znalezieniu fotografa lub kamerzysty

Imprezy muzyczne jakie obsługujemy:

wesela
studniówki
imprezy firmowe
bale
festyny
dancingi
bale sylwestrowe
jubileusze